ALMER GRANİT | KURUMSAL

Almer Granit Mermer İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. 1993 yılında İstanbul'da Küçük bir mermer atölyesinde, mermer ve granit sektöründe hizmet vererek iş hayatına başlamıştır. 2000 yılında aile şirketi olarak kurulan Almer İnşaat Hafriyat San. ve Tic. Ltd. Şti. ile ticari hayatına profesyonel ve kurumsal yapıda devam etmiştir. 2000 yılından itibaren Taahhüt, altyapı, üstyapı, yol, köprü, kavşak, duble yol vb. farklı inşaat sektörlerinde hizmet vermeye devam etmektedir.

 

2011 yılı itibari ile şirketin ünvanı, ALMER GRANİT MERMER İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak değiştirilmiştir. 2011 yılı Haziran ayında tamamlanan Sancaktepe'deki fabrika ile birlikte özellikle granit ve mermer sektöründe güçlü bir firma olma yolunda ivme kazanılmıştır.

 

 

VİZYONUMUZ : Granit, Mermer ve İnşaat sektörlerinde son teknoloji sistemleri kullanımıyla sürekli büyüyerek bölgesinde ve ülkesinde önde gelen bir şirket olmak.

 

 

 

MİSYONUMUZ : Başta granit ve mermer sektörü olmak üzere inşaat ve altyapı sektörlerinde müşteri odaklı hizmet vermek, ülkemizin kalkınması ve istihdamın arttırılmasını sağlamak.